کتابخانه عمومی غدیر
اخبار فرهنگی کتابخانه - کتابداری - کبودراهنگ
قالب وبلاگ
لینک دوستان

 

1- کفش هایی که به پا دارید حتما باید پاشنه ای صدا دار داشته باشند تا وقتی که قدم می زنید حسابی روی اعصاب دیگران راه بروید.

 

 

2- مواد غذایی و تنقلاتی که با خود می آورید باید از پوشش کاملا صداداری برخوردار باشند تا وقتی آن را باز می کنید حسابی سروصدا ایجاد کند و همه نگاه ها به سمت خوراکی های شما برگردد(لواشک و پفک بسیار توصیه می شود).


3- تا می توانید از دوستان قدیمی و جدید خود دعوت کنید تا دسته جمعی به کتابخانه بیایند و همه با هم یک میز را در اختیار خود بگیرید و از هر دری سخن بگویید بجز درس.


4- تلفن همراه خود را در وضعیت صدای بلند قرار داده و یک آهنگ خیلی شاد برای زنگ آن انتخاب کنید تا هر وقت که خانواده یا دوستان با شما تماس میگیرند حسابی به بقیه افراد هم خوش بگذرد.


5- در هنگام مطالعه حتما راه پیمایی کنید و از جلوی چشم دیگران چندین بار رد شوید تا کاملا متوجه درسخوان بودن شما بشوند.

 

6- به خانواده خود بسپارید که در دفعات مختلف با شما کار داشته باشند و خیلی بلند شما را از دم در سالن صدا بزنند طوری که همه صدایشان را بشنوند.


7- با دوستان خود تا حد امکان با صدای بلند، رفع اشکال و تبادل علمی و فرهنگی کنید.


8- تلفن همراه خود را در صورت داشتن تماس حتما در سالن جواب دهید و صدای خود را تا جایی بلند کنید که همه در جریان مکالمه شما قرار بگیرند.


9-  خواهر یا برادر کوچک(بچه های فامیل) را همراه خود به کتابخانه بیاورید و مرتب با آنها بازی کنید و قربان صدقه شان بروید.


10- صفحات کتاب یا جزوه خود را تندتند و با سروصدای زیاد برگ بزنید تا صدای آن در تمام سالن طنین انداز شود.[ ۱۳٩٢/٥/۱٠ ] [ ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ ] [ جمشید چایانی- فرشته پیری ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

دوست من سلام حال که پنجره آشنائیمان را گشودی،با واژه های سرشار از مهر ومحبت ورودت را به گرمی پذیراییم کلامت را به جان ودل می نگاریم،ازاینکه با شما و دیدگاهت آشنا می شویم برخود می بالیم. بیا در پذیرائی دوستانه افکارمان دمی با هم باشیم. نظراتتان زینت بخش وبلاگ ماست. این وبلاگ جهت معرفی کتابخانه عمومی غدیرمیباشد . کتابخانه عمومی غدیرکبودراهنگ در سال1378 تاسیس گردیده است و هم اکنون به آدرس میدان امام حسین (ع) واقع گردیده است . همه روزه پذیرای فرهیختگان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی است. ساعت فعالیت این کتابخانه همه روزه از ساعت30/7 صبح لغایت 30/8 عصر می باشد و با داشتن حدود 14000نسخه کتاب دارای بخشهای ذیل می باشد: - بخش مخزن - بخش مرجع - بخش کودکان و نوجوانان - بخش کتابهای کمک درسی - بخش نشریات - بخش دیداری شنیداری از جمله خدمات کتابخانه می توان به موارد ذیل اشاره نمود. -سفارش اینترنتی کتاب(طرح کتاب من) -برگزاری مسابقات فرهنگی - ارائه خدمات به نوسوادان -استفاده از اینترنت پرسرعت ADSL - استفاده از نمایه نشریات
موضوعات وب
صفحات دیگر