کتابخانه عمومی غدیر
اخبار فرهنگی کتابخانه - کتابداری - کبودراهنگ
قالب وبلاگ
لینک دوستان

 

اکبر کاراته به تهران می رود

 

اکبر کاراته به تهران می رود

مجموعه داستان طنز دفاع مقدس برای نوجوانان با عنوان اکبر کاراته به تهران می رود به همراه آلبوم تصاویر به قلم محسن صالحی حاجی آبادی به چاپ دوم رسید .

به گزارش سایت ساجد ، اکبر رحیمی حاجی آبادی معروف به اکبر کاراته  در مقدمه کتاب به زندگی خود اشاره می کند و در آن آورده است: "جوانی  14 ساله بودم که جبهه می رفتم ، گهگاه با پدر و مادرم خداحافظی می کردم و می رفتم . در دلم گفتم تا قیامت خداحافظ ؛ قصد برگشت نداشتم رفتیم و در جبهه دوستم اسماعیل شهید شد . آمدم برای خاکسپاری ؛ دیدم مردم چگونه اسماعیل را تشیع می کردند . می دانستم که دیگر نوبت ماست و خدا می داند کی مردم ما را چنین تشیع می کنند و به خاک  می سپارند . به خدا برای وطنم ، ایرانم ، ملتم و رهبرم جانم را می دهم و من ملت ایران را دوست دارم . "

مجموعه خاطرات ((اکبر کاراته به تهران می رود ))خاطرات را به همراه تصاویر کاریکاتور گونه درکنارخاطرات آمده است .

در پایان کتاب تصاویری از فرماندهان ، جهادگران ، رزمندگان و شهدا که اکبر کاراته در کنار آنها دورانی را سپری کرده آمده است .

 ((اکبر کاراته به تهران می رود )) به قلم محسن صالحی حاجی آبادی و تصویرگری الهه ارکیا و فرشته ارکیا در 128 صفحه به همراه آلبوم تصاویر توسط انتشارات عقیق عشق و به شمارگان 3000 نسخه و به قیمت 2200 به چاپ دوم رسیده است .

 

[ ۱۳٩٢/٦/٤ ] [ ٥:۳٩ ‎ب.ظ ] [ جمشید چایانی- فرشته پیری ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

دوست من سلام حال که پنجره آشنائیمان را گشودی،با واژه های سرشار از مهر ومحبت ورودت را به گرمی پذیراییم کلامت را به جان ودل می نگاریم،ازاینکه با شما و دیدگاهت آشنا می شویم برخود می بالیم. بیا در پذیرائی دوستانه افکارمان دمی با هم باشیم. نظراتتان زینت بخش وبلاگ ماست. این وبلاگ جهت معرفی کتابخانه عمومی غدیرمیباشد . کتابخانه عمومی غدیرکبودراهنگ در سال1378 تاسیس گردیده است و هم اکنون به آدرس میدان امام حسین (ع) واقع گردیده است . همه روزه پذیرای فرهیختگان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی است. ساعت فعالیت این کتابخانه همه روزه از ساعت30/7 صبح لغایت 30/8 عصر می باشد و با داشتن حدود 14000نسخه کتاب دارای بخشهای ذیل می باشد: - بخش مخزن - بخش مرجع - بخش کودکان و نوجوانان - بخش کتابهای کمک درسی - بخش نشریات - بخش دیداری شنیداری از جمله خدمات کتابخانه می توان به موارد ذیل اشاره نمود. -سفارش اینترنتی کتاب(طرح کتاب من) -برگزاری مسابقات فرهنگی - ارائه خدمات به نوسوادان -استفاده از اینترنت پرسرعت ADSL - استفاده از نمایه نشریات
موضوعات وب
صفحات دیگر