کتابخانه عمومی غدیر
اخبار فرهنگی کتابخانه - کتابداری - کبودراهنگ
قالب وبلاگ
لینک دوستان
تصاویر زیباسازی نایت اسکین

مرحله سوم طرح ملی ایستگاه مطالعه در سراسر کشور آغاز می‌شود.

به گزارش بلاغ به نقل از فارس، با افزایش تعداد ایستگاه‌های مطالعه و چاپ و ارسال سری جدید کتاب‌های مورد استفاده در این ایستگاه‌ها، این طرح ملی وارد سومین مرحله خود می‌شود.

هر ایستگاه دارای 15 موضوع است و کتاب‌ها به‌صورت ماهانه شارژ می‌شوند. این آثار در موضوعاتی چون داستان، سه کتاب برای کودکان، دو کتاب نوجوانان، زنان، تاریخ، علوم و فنون و ادبیات به‌ معنای شعر و آثاری با موضوعات دفاع‌ مقدس هستند.

افراد مختلف می‌توانند با مراجعه به این ایستگاه‌ها کتاب‌ها را بردارند و برای مطالعه به منزل ببرند. اگر تمایل داشتند، طبق شماره حساب درج‌شده در کتاب 2000 تومان بابت آن پرداخت می‌کنند و اگر تمایل نداشته باشند، می‌توانند کتاب را به نخستین ایستگاه یا یکی از کتابخانه‌های عمومی تحویل دهند.

گفتنی است، طرح ملی ایستگاه‌های مطالعه در راستای تحقّق رهنمودهای مقام معظم رهبری در جهت همگانی شدن کتاب‌خوانی و ایجاد فرصتی برای کتاب‌خوان شدن افرادی است که فرصت کمی برای مطالعه داشته‌اند و برای همگانی شدن این طرح و خدمت جدید، همّت همگانی دستگاه‌ها و نهادها نیاز است.

[ ۱۳٩٢/٦/٢۳ ] [ ٦:٠۸ ‎ب.ظ ] [ جمشید چایانی- فرشته پیری ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

دوست من سلام حال که پنجره آشنائیمان را گشودی،با واژه های سرشار از مهر ومحبت ورودت را به گرمی پذیراییم کلامت را به جان ودل می نگاریم،ازاینکه با شما و دیدگاهت آشنا می شویم برخود می بالیم. بیا در پذیرائی دوستانه افکارمان دمی با هم باشیم. نظراتتان زینت بخش وبلاگ ماست. این وبلاگ جهت معرفی کتابخانه عمومی غدیرمیباشد . کتابخانه عمومی غدیرکبودراهنگ در سال1378 تاسیس گردیده است و هم اکنون به آدرس میدان امام حسین (ع) واقع گردیده است . همه روزه پذیرای فرهیختگان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی است. ساعت فعالیت این کتابخانه همه روزه از ساعت30/7 صبح لغایت 30/8 عصر می باشد و با داشتن حدود 14000نسخه کتاب دارای بخشهای ذیل می باشد: - بخش مخزن - بخش مرجع - بخش کودکان و نوجوانان - بخش کتابهای کمک درسی - بخش نشریات - بخش دیداری شنیداری از جمله خدمات کتابخانه می توان به موارد ذیل اشاره نمود. -سفارش اینترنتی کتاب(طرح کتاب من) -برگزاری مسابقات فرهنگی - ارائه خدمات به نوسوادان -استفاده از اینترنت پرسرعت ADSL - استفاده از نمایه نشریات
موضوعات وب
صفحات دیگر