کتابخانه عمومی غدیر
اخبار فرهنگی کتابخانه - کتابداری - کبودراهنگ
قالب وبلاگ
لینک دوستان

به گزارش سایت آموزش و پرورش شهرستان کبودراهنگ ، رضاعسگری مدیر این اداره در آئین نواخته شدن زنگ جوانه و ایثار که به صورت نمادین در آموزشگاه حضرت مریم (س) این شهرستان برگزار شد

ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک آغاز سالتحصیلی گفت : امروز آموزش و پرورش در مسیر تحول قرار گرفته و در این مسیر تحول ، ساختار ، محتوا و ساخت و سازها برگرفته از ارزشهای اسلامی و ملی صورت می گیرد در صورتی که در گذشته آموزش و پرورش برگرفته از مکاتب غیر دینی و ملی بود. ایشان در ادامه گفت : با توجه به دانش آموزان نخبه و ظرفیت های خوبی که در این شهرستان وجود دارد برای اولین بار در این شهرستان مدرسه تیزهوشان علامه حلی و فرزانگان در دوره اول متوسطه راه اندازی گردیده است .

عسگری تصریح کرد : در راستای تحقق پروژه مهر از اول تیر ماه کمیته های مختلف شروع به کار و با توجه به پراکندگی وسعت ، وجود نیروهای غیر بومی و جمعیت 82 % روستایی این شهرستان بحمداله سازماندهی نیروها و هماهنگی های مختلف برای شروع سالتحصیلی جدید مهیا شده است .

وی ادامه داد : سه عنصر دانش آموز ، مدرسه و اولیاء ضلع های یک مثلت هستند که حضور و مشارکت اولیا، ، مسیر و رشد تعالی دانش آموزان را هموار خواهد کرد . لازم به ذکر است بیش از 2000 دانش آموز ابتدایی و 1500 دانش آموز دوره متوسطه سالتحصیلی جدید را در شهرستان کبودراهنگ آغاز می کنند. 

[ ۱۳٩٢/٧/٢ ] [ ٤:٢٠ ‎ب.ظ ] [ جمشید چایانی- فرشته پیری ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

دوست من سلام حال که پنجره آشنائیمان را گشودی،با واژه های سرشار از مهر ومحبت ورودت را به گرمی پذیراییم کلامت را به جان ودل می نگاریم،ازاینکه با شما و دیدگاهت آشنا می شویم برخود می بالیم. بیا در پذیرائی دوستانه افکارمان دمی با هم باشیم. نظراتتان زینت بخش وبلاگ ماست. این وبلاگ جهت معرفی کتابخانه عمومی غدیرمیباشد . کتابخانه عمومی غدیرکبودراهنگ در سال1378 تاسیس گردیده است و هم اکنون به آدرس میدان امام حسین (ع) واقع گردیده است . همه روزه پذیرای فرهیختگان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی است. ساعت فعالیت این کتابخانه همه روزه از ساعت30/7 صبح لغایت 30/8 عصر می باشد و با داشتن حدود 14000نسخه کتاب دارای بخشهای ذیل می باشد: - بخش مخزن - بخش مرجع - بخش کودکان و نوجوانان - بخش کتابهای کمک درسی - بخش نشریات - بخش دیداری شنیداری از جمله خدمات کتابخانه می توان به موارد ذیل اشاره نمود. -سفارش اینترنتی کتاب(طرح کتاب من) -برگزاری مسابقات فرهنگی - ارائه خدمات به نوسوادان -استفاده از اینترنت پرسرعت ADSL - استفاده از نمایه نشریات
موضوعات وب
صفحات دیگر