نمایشگاه کتاب غدیر تا عاشورا

نمایشگاه کتاب غدیر تا عاشورا

در کتابخانه عمومی غدیر کبودراهنگ برگزار گردید: نمایشگاه کتاب با موضوع ولایت و پیروزی خون برشمشیر به مناسبت ایام غدیر تا عاشورا.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، اعظم رضایی الماس بیان داشت: دراین نمایشگاه که از عید غدیر آغاز شده است کتابهایی با موضوعات زندگانی پربرکت حضرت علی علیه السلام، واقعه غدیر و ولایت در سنین مختلف به معرض دید گذاشته شده است و  هدف از برپایی این نمایشگاه را آشنایی بیشتر دانش آموزان با موضوع ولایت، فضایل حضرت علی علیه السلام و واقعه غدیر نام برد.

وی ادامه داد: به مناسبت هم نام بودن کتابخانه با این واقعه بزرگ تاریخی همه ساله علاوه بربرپایی این نمایشگاه درکتابخانه عمومی غدیر نسبت به آذین بندی، نصب پلاکارد، برگزاری مسابقه مقاله نویسی و پذیرایی ازتمامی مراجعه کنندگان به کتابخانه درآستانه عید غدیر اقدامات خوبی به ویژه در بخش کودکان صورت می گیرد.

رضایی الماس با اشاره به فرارسیدن ماه محرم ادامه داد: این نمایشگاه با شروع ماه محرم علاوه بر به معرض دید گذاشتن کتاب‌هایی با موضوع زندگانی پرفضیلت امام حسینعلیه السلام و فلسفه عاشورا از برگزای نقد کتاب، مسابقه کتابخوانی و فضاسازی کتابخانه‌های عمومی را در دستور کار خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 32 بازدید